Menetrend

2011-es szezon menetrendje

2011. 04. 20. 04:55
Szerző: Danna
Kategória: Hírek
Elkészült a Patriots 2011-es beosztása. Ezúttal idegenben kezd a csapat, egy Miami elleni MNF keretében. Számunkra különösen érdekes lehet, hogy nagyon sokszor játszunk abban az idősávban, amikor a sporttv közvetíteni szokott, egész pontosan a 16-ból 8 alkalommal. Ezen kívül lesz 2 SNF (Sunday Night Football) és 2 MNF (Monday Night Football). Utóbbi kettőt szintén várhatóan közvetíti a sporttv.
Week 1 - Monday, Sept. 12 @ Dolphins, 7 p.m. (ESPN) (magyar idő szerint szept. 13, kedd, hajnali 1 óra) Week 2 | Sunday, Sept. 18 vs Chargers, 4:15 p.m. (CBS) (m. i. szept. 18, vasárnap, 22:15) Week 3 | Sunday, Sept. 25 @ Bills, 1 p.m. (CBS) (m.i. szept. 25, vasárnap 19 óra) Week 4 | Sunday, Oct. 2 @ Raiders, 4:15 p.m. (CBS) (m.i. okt. 2, vasárnap 22.15) Week 5 | Sunday, Oct. 9 vs Jets, 4:15 p.m. (CBS) (m.i. okt. 9, vasárnap 22:15) Week 6 | Sunday, Oct. 16 vs Cowboys, 4:15 p.m. (FOX) (m.i. okt. 16, vasárnap 22:15) Week 7 - Bye week Week 8 | Sunday, Oct. 30 @ Steelers, 4:15 p.m. (CBS) (m.i. okt. 30, vasárnap 22:15) Week 9 | Sunday, Nov. 6 vs Giants, 4:15 p.m. (FOX) (m.i. nov. 6, vasárnap 22:15) Week 10 | Sunday, Nov. 13 @ Jets, 8:20 p.m. (NBC) (m.i. nov. 14, hétfő 2:20) Week 11 | Monday, Nov. 21 vs Chiefs, 8:30 p.m. (ESPN) (m.i. nov. 22, kedd 2:30) Week 12 | Sunday, Nov. 27 @ Eagles, 4:15 p.m. (CBS) (m.i. nov. 27, vasárnap 22:15) Week 13 | Sunday, Dec. 4 vs Colts, 8:20 p.m. (NBC) (m.i. dec. 5., hétfő 2:20) Week 14 | Sunday, Dec. 11 @ Redskins, 1 p.m. (CBS) (m.i. dec. 11, vasárnap 19) Week 15 | Sunday, Dec. 18 @ Broncos, 4:15 p.m. (CBS) (m.i. dec. 18, vasárnap 22:15) Week 16 | Saturday, Dec. 24 vs Dolphins, 1 p.m. (CBS) (m.i. dec. 24, szombat, 19 óra) Week 17 | Sunday, Jan. 1 vs Bills, 1 p.m. (CBS) (m.i. jan 1, vasárnap 19 óra) @ - idegenbeli mérkőzés vs - hazai mérkőzés Forrás: patriots.com

Hozzászólások

2011. 04. 20. 11:39
non4m3
elvileg akkor 6szor láthatjuk a kedvenceket a sportTV-ben
2011. 04. 20. 12:56
88habi88
abban az idősávban leszünk 6szor
az elejét hozni kell (6-0 v 5-1 kezdés jó lenne)
közepe eléggé nehéz
abból a 6 meccsből is legalább 50%ra ki kell jönni, végén meg tarolni kell a csapatokat
13-3 az első tippem a 12-4 mellett
tavalyit is majdnem eltaláltam :P
2011. 04. 20. 13:51
Köszi!
Ha a tavalyi szezon keménynek tűnt az elején, ez szerintem még keményebb.
Az NFC East-ből a tavalyihoz képest acélosabb Cowboys-ra és Redskinsre számítok, az Eagles és a Giants pedig mindig veszélyes. A többi ellenfélről ne is beszéljünk... a mi kis Jets-ünk, a Colts és a Steelers mellett a Chargers is kemény dió lehet. Nem hinném, hogy valakinek van a miénknél nehezebb menetrendje.
De a tavalyi all-rookie csapat az idén már tapasztalt "veteránokból" fog állni, így "nem lepődnék meg" a 16-0 alapszakaszon sem ;)
2011. 04. 20. 14:36
Én várom a draftot nagyon. Ott erősíthetünk. Ha az O-falat és a pass rush-t tudjuk fejleszteni, akkor félni fognak tőlünk, mert tavaly az utóbbit szidta mindenki. A fal meg új probléma.
Amúgy meg ha bajnokok akarunk elnni, akkor mindenkit el kell pi**ázni :)
2011. 04. 20. 14:38
lolvin
azok után, h az múlt szezonra kb max 10-6-ot vártam én már tippelni sem merek, egyenlőre csak legyen egy jó draft...nah meg azután szezon...
2011. 04. 20. 15:15
Castleai
A Szezon (Ha lesz!!!)közepe nagyon húzós lesz...

Nagyjából ott fog elválni hogy "felnőtt" már-e a csapat a nagyobb feladatokhoz is, vagy tovább tart a tanuló fázis a fiataloknak...

Steelers --> Giants --> Jets --> Chiefs (Monday Night) --> Eagles --> Colts

Brutál jó meccsek lesznek, bármit is lesz a vége... ;)
2011. 04. 20. 15:15
Szerintetek draftolunk WR-t, vagy (vissza-?) hozunk egy veteránt?
2011. 04. 20. 15:21
trotter
Lassan ott tartok, hogy mindegy csak meglegyen a PO. A tavalyi szezon után inkább tartok a rájátszástól. Az utóbbi két év korai búcsúi után meg kellene törni ezt a sorozatot.
2011. 04. 20. 17:03
dexxy
a sport-1 nézői közül már tavaly is sokan sirtak hogy mennyi Pats meccset közvetitenek de remélem idén sem lesz ez másként mert az a 6 meccs amit elvileg közvetitenének nem gyengén lesz jó+ a 2 MNF
csak kezdődne már.
2011. 04. 20. 18:09
Bulow
Pirko: Sztem BB WR ügyben a tapasztalt játékosokat részesíti előnyben. Simán benne van a pakliban egy Moss visszahozás, ha Randy hajlandó lemenni kutyába. Bár SexyRexy is belengedte, hogy szívesen leigazolná, de ez szerintem csak hadviselés része. Az is biztos, hogy Holmest és Edwards közül csak az egyiket tudják majd megtartani, a maradó mellé akár el is férne Randy.
2011. 04. 20. 18:39
Castleai
A jelenlegi WR felhozatal:

Welker-Slater-Jenkins-Farham --> 2011-ig van szerződésük
Tate-Edelmann --> 2012
Price --> 2013

Branch-et nem tudom, de szerintem ő is max. 2011-ig...

Szóval szerintem 1 WR-t tuti húzni fogunk csak az a kérdés hogy milyen "indíttatásból"...
(Jövendőbeli potenciális "kezdő kaliber" a 2.-3. körből, vagy elég a "projekt" is későbbi körökben...)
2011. 04. 20. 19:37
lolvin
Szerintem csak akkor lesz WR pick, ha azonnal bevethető játékost tudunk huzni, aki akár első számú elkapó is lehet, Green és Jones lenne jó, de ők tuti nem lesznek elérhetőek, akik utánuk jönnek szerintem nem érik meg a korai picket, szóval úgy vélem nem lesz WR pick az első három-négy körben utána meg ki tudja, de az már nem is számit igazi WR picknek legalább is draft jósolgatási szempontból...
2011. 04. 20. 19:38
lolvin
apropó...hányan terveznek éjszakázni a draft napján? remélem megint összejön egy olyan jó kis "banda" mint tavaly...ennyi pickel és BB kiszámithatatlan stratégiáival igazán izgalmas esték elé nézünk...
2011. 04. 21. 16:26
88habi88
én biztos végignézem az egész haccaccárét, ez kihagyhatatlan esemény számomra :)
WR-t szerintem fogunk húzni, ha Julio csúszna remélem felmegyünk érte, de középső körökben is benne van bőven a pakliban egy wr. Bár én Price nevű úrtól sokat várok jövőre, ha lesz szezon...
2011. 04. 21. 19:27
non4m3
én az idénytől egy PO helyet várok, ott meg már mind1 ki jön szembe meg kell gyalázni mindenkit... PO a min elvárás szvsz
Hozzászólás a(z) 2011-es szezon menetrendje bejegyzéshez