Menetrend

A 2017-es szezon menetrendje

2017. 04. 20. 19:52
Szerző: Danna
Kategória: Hírek
Frissítés! Itt a pontos menetrend, magyar időre lebontva:

1. hét (H) Kansas City Chiefs - Szeptember 8. péntek, hajnal 2.30
2. hét (I) New Orleans Saints - Szeptember 17. vasárnap, 19.00
3. hét (H) Houston Texans - Szeptemberr 24. vasárnap 19.00
4. hét (H) Carolina Panthers - Október 1. vasárnap 19.00
5. hét (I) Tampa Bay Buccaneers - Október 6. péntek hajnal 2.25
6. hét (I) New York Jets - Október 15. vasárnap, 19.00
7. hét (H) Atlanta Falcons - Október 23. hétfő, hajnal 2.30
8. hét (H) Los Angeles Chargers - Október 29. vasárnap 18.00
9. hét Bye Week
10. hét (I) Denver Broncos - November 13. hétfő hajnal 2.30
11. hét (I Mexikó) Oakland Raiders - November 19, vasárnap 22.25
12. hét (H) Miami Dolphins - November 26. vasárnap 19.00
13. hét (I) Buffalo Bills - December 3. vasárnap 19.00
14. hét (I) Miami Dolphins - December 12. kedd hajnal 2.30
15. hét (I) Pittsburgh Steelers - December 17. vasárnap 22.25
16. hét (H) Buffalo Bills - December 24. vasárnap 19.00
17. hét (H) New York Jets - December 31. vasárnap 19.00

(H) - Hazai
(I) - Idegenben

Ma nyilvánosságra fogják hozni a következő szezon pontos menetrendjét. Információk szerint a Patriots a korábbi hírekkel ellentétben nem a Super Bowl visszavágóját fogja lejászani az első mérkőzésen, hanem a Kansas City Chiefs fog a szezonnyitóra a városba érkezni.

Az is kiderült, hogy pontosan mikor lesznek az előszezon mérkőzések.

2017. augusztus 11. péntek, hajnal 1.30. vs. Jacksonville Jaguars
2017. augusztus 19. vasárnap, hajnal 2.00 @Houston Texans
2017. augusztus 25. szombat, hajnal 1.00 @Detroit Lions
2017. auguszus 31. péntek, hajnal 1.30 vs. New York Giants

Hozzászólások

2017. 04. 20. 20:02
Increay
Ezek az idopontok amerikai ido szerint vannak ugye? Tehat a csutortok, hajnal 1.30 az pentek hajnal? :)
2017. 04. 20. 20:09
rosszul írtam. :) átírtam. pedig direkt figyelmeztettem magam h a nap eggyel későbbi.. :) köszi!
2017. 04. 20. 21:48
LaFleur
Akármi is lesz az első meccs, szervezek meccsnézést.
2017. 04. 20. 22:03
nszgergo
2017. 04. 21. 06:44
predator1
Szia LaFleur, én már most jelentkezem a fiammal
2017. 04. 21. 08:34
kismegyeri
Ha Isten is úgy akarja, akkor a nyitómeccsen integetek majd nektek a stadionból :)
2017. 04. 22. 07:04
Dega
2017. 04. 21. 21:56
Szellemkutya
LaFleur, nálad nézzük? :)
2017. 04. 20. 22:05
hopi46
Állítólag Dola 6 milla. (Lemondott a bónuszokról.)
2017. 04. 20. 22:12
LaFleur
Nagyon várom, hogy hány prime-time meccsünk lesz. 8 éve az egyik leg mellbevágóbb élményem volt a Saint elleni MNF a Superdome-ban, kíváncsi vagyok újra megismétlődik-e?
A Tampa elleni is érdekes lehet, jó kis csapat jött létre ott, lehet betesznek oda is egy night footballt. A Raiders elleni meg ugye tuti, az MNF lesz. Várom már a sorsolást nagyon!
2017. 04. 20. 22:56
hopi46
Kansas jön hozzánk NFL "nyitányra", 1. hét, péntek hajnali 2 óra.
2017. 04. 20. 23:04
Increay
A Raiders SNF lesz a hírek szerint :D
2017. 04. 20. 23:39
LaFleur
Akkor lehet, hogy félreolvastam, mindegy, a lényeg, hogy a nyitómeccsel együtt ez a kettő tuti hajnali meccs, ezt tudjuk eddig. A többit várom nagyon.
2017. 04. 21. 02:21
érdekes módon nem lett MNF a Raiders elleni.
2017. 04. 20. 23:59
Zarathorn
Reuben Foster megbukott a drogteszten hmmm Simán behúzzuk harmadik körben :)
2017. 04. 21. 00:00
BrédiTamás12
Már kigyött a schedule :D
2017. 04. 21. 03:51
TMR
OFF: Danna, azt nme tudod, hogy a Celtics-ről hol megy most a diskurzus? Régen a NBA1.hu forumán ment a csevely, de mostanság nagyon kihalt az az oldal. Kíváncsi lennék, mi a magyar szurkolók véleménye a csapatról.
2017. 04. 21. 04:20
https://www.facebook.com/groups/795504003861148/?ref=bookmarks

itt, de annyira nem aktív. vagy a SportTv-s NBA csoportban szintén fb-n, de ott meg minden van.
2017. 04. 21. 04:33
TMR
Köszönöm, ezek szerint nem csak én dolgozom éjszaka.
2017. 04. 21. 05:22
2017. 04. 21. 07:48
azimut
denverbe hogy állandóan menni kell,már már hihetetlen :D ....
2017. 04. 21. 07:51
Croaker
Hát ez a 12-től 16-ig elég vicces.
MIA - BUF - MIA - X - BUF

Ennél távolabb nem is lehetnének a visszavágók :D
2017. 04. 21. 09:16
mammut
Csak hogy sokáig nyílt maradjon az AFC East... ;) (és ugye a Jets a 17. heti ellenfél, szóval az utolsó 6 meccsbe raktak 5 csoportmeccset)
2017. 04. 21. 10:26
nszgergo
ilyen hülyeséget komolyan
már csak az lesz a vicces, ha addigra mindhárom csoporttárs esélytelen lenne a POra...
2017. 04. 21. 10:52
Increay
Az is durva hogy az elso 9 heten a Chiefsnek 8 olyan meccse van ami vagy fomusoridos vagy pedig a 3 db 22.25os meccs egyike... Nezhetjuk oket eleget a Sport TV-n
2017. 04. 21. 11:19
nszgergo
ez Ricsi műve bárki megmondja :P
2017. 04. 21. 11:55
Increay
2017. 04. 21. 14:21
Kiara2007
Egy kicsit off. Hernandez öngyilkos lett?
2017. 04. 21. 14:57
Arnold Patsenegger
igen
2017. 04. 21. 21:58
Szellemkutya
Vannak akik szerint nem... egyelőre annyit lehet tényként közölni, hogy cellájában felakasztva találtak rá. Ami nem jelenti azt, hogy önkezével vetett véget életének.
2017. 04. 21. 22:16
Arnold Patsenegger
Szerintem,ő arra gondolt hogy igaz e a hír hogy felakasztottva találták és meghalt.
De persze lehet nem önkét állt a kötél alá, majd kinyomozzák...
2017. 04. 21. 14:21
Kiara2007
2017. 04. 21. 17:59
max350
Szerintem, még mindig nem pontos, mert a
8. hét (H) Los Angeles Chargers - Október 29. vasárnap 18,00!!!!!
Mert nálunk már volt akkor óraállítás, az USA-ben pedig egy hét múlva lesz!
2017. 04. 21. 19:58
ez biztos? mert akkor átírom. tudom h van ilyen,csak sosem tudom h mikor.
2017. 04. 21. 21:29
max350
Igen, biztos! Október utolsó vasárnap hajnalán és március utolsó vasárnap hajnalán állítunk órát!
Az egyik párt a parlamentben ötletelt vele, hogy ne legyen óraállítás, de még mindig ötletelés szintjén van!
Átírhatod nyugodtan!!!
2017. 04. 21. 21:46
2017. 04. 21. 21:10
SasukeMilo
Én is úgy tudom, mint Rolli... többé Magyarországon nem lesz egy órával előrébb tekerés :D
2017. 04. 21. 21:11
SasukeMilo
2017. 04. 21. 20:32
Rolli13
A mostani óraátállítás volt az utolsó, többször nem állítunk Magyarországon, ha jól tudom.
2017. 04. 21. 21:34
max350
Bár tavaly még nem tartották ördögtől valónak, kedden a fideszes képviselők már nem támogatták, hogy az Országgyűlés gazdasági bizottsága napirendre vegye az óraátállítás, vagyis a téli-nyári időszámítás eltörléséről szóló jobbikos határozati javaslatot.
04.12-i hír!!!
2017. 04. 21. 21:12
SasukeMilo
Hm, érdekes menetrend! Remélem, legalább a felét adni fogja a Sport Tv... a Kansas elleni nyitányt pedig REMÉLEM, a Ricsi-Márkó páros fogja kommentálni :D
2017. 04. 21. 23:18
hopi46
Reiss (ESPN) szerint 13-3 lesz. Gyufa a Saints, a Miami idegenben és az utolsó Jets meccs.
2017. 04. 22. 17:06
Barb
Végre egy kedvemre való szilveszteri program :)
2017. 04. 22. 19:04
Benkovi
Kérlek javítsátok a bal oldalon a menetrendben az utolsó meccset 12/31-re.
Köszi
2017. 04. 23. 00:14
max350
Karácsonyra Billst kapunk, szilveszterre meg egy Jet(s)-et!!!
Hozzászólás a(z) A 2017-es szezon menetrendje bejegyzéshez