Preseason 2. meccs: Patriots vs Eagles

2012. 08. 20. 18:49
Szerző: Danna
Kategória: Meccsek
Pár órán belül megkezdődik a Patriots idei első Monday Night Football mérkőzése, ezúttal a Philadelphia Eagles ellen. A Patriotsnál vegyes hírek érkeznek a kezdők és főleg Tom Brady játékidejét tekintve, az Eaglesnél azonban úgy tűnik a kezdők végig fogják játszani az első 2 negyedet.
A tegnap PUP listáról lekerült Sebastian Vollmer és Daniel Fells biztosan nem játszhat még ma, mivel 2 teljes felszerelésben végrehajtott edzés után léphetnek csak a pályára. A cikk folyamatosan frissül a mérkőzéssel kapcsolatosan érkező hírekkel. 23:12 - Bár nem tartozik szorosan a mérkőzéshez, de hírnek hír: a Patriots waiver listára rakta a napok óta sérüléssel bajlódó OT Kyle Hix-et. Ha átmegy a waiver listán, akkor nagy valószínűség szerint ő is IR-re fog kerülni. 23:25 - Úgy tűnik a Patriots kevésbé veszi komolyan a mérkőzést, mint az Eagles. Információk szerint nem fog játszani Brady, Mayo, Gronkowski, Lloyd, Hernandez és Welker sem. (egyelőre ez nem hivatalos) 1:31 - Rob Gronkowski teljesen be van öltözve, azonban kérdés hogy pályára fog-e lépni. Logan Mankinst sem látni a bemelegítésnél. A mérkőzéshez linket a kezdésig itt a hozzászólásokban oszthatjátok meg. Eredménykövetés ezúttal is a Chat oldalunkon lesz.