Statisztika: 13. hét - NE @ BUF

2017. 12. 05. 19:30
Szerző: Dzsék
Kategória: Cikkek, Elemzés
A vártnál nehezebben nyert a csapat a Buffalo ellen - bár a 20 pontos különbség nem ezt mutatja; a támadók igazából csak a harmadik negyedben játszottak jól. A védelem végig tartotta magát, kiválóan limitálták a Buffalo támadóit. Lássuk mit mondanak a számok!

Dion Lewis 12,8 snapet játszott az első 5 mérkőzésen, és 26,5 snapet az utána következő 7-en. Azt mondta nagyon jól érzi magát az új felállásban, és ez látszik is. Remekül mozog, hoz extra yardokat. Nagyon kell a csapatnak a jelenlegi dinamikus RB trió, mert ha limitálják Bradyt (amit a Bills megtett), akkor kulcs fontosságú a hatékony futójáték.

Offense: 70 snap

Defense: 67 snap

QB

Tom Brady – 68/70
Brian Hoyer – 2/70

Hoyer csak az utolsó két snapra jött be, térdelni. Brady a két félidőben különböző teljesítményt nyújtott, és a másodikban is szinte csak Gronkot kereste/találta meg. Az elsőben pedig alig szerzett yardokat, a Buffalo védői jó teljesítményt nyújtottak, sokszor sokáig nem tudta elpasszolni a labdát, jól fogták az elkapókat. A másodikban aztán megindult a passzjáték, Gronk klasszisa kellett ahhoz, hogy feltörjék a Bills egyébként igen jól játszó védelmét.

RB

James White - 28/70
Dion Lewis -
 26/70
Rex Burkhead
- 22/70

A csapat a futás alapú támadó csomagjával lépett pályára kezdésnek, de White volt a kezdő futó, aki ugye "elkapó-futó". Ez meglepetés volt a McDanielstől, mert White snapszáma limitálva volt az utóbbi néhány meccsen.

WR

Brandin Cooks – 68/70
Phillip Dorsett – 48/70
Danny Amendola– 32/70

Csendes napja volt az elkapóknak, Cooks és Amendola is 2 elkapással zárta a meccet, míg Dorsettnek egy se volt.

TE

Rob Gronkowski – 65/70
Dwayne Allen
 – 37/70
Jacob Hollister – 7/70

A futójáték kifejezetten fontos volt a meccsen, és ennek sikerességéből jelentősen kiveszik részüket a TE-k. Burkhead 31 yardos futásánál például kiválóan blokkoltak a jobb oldalon.

FB

James Develin– 17/70

Az első számú blokkoló folytatja remek teljesítményét, irány a pro bowl jelölés.