Ups & Downs - Alapszakasz 8. hét

Up & DownA New England Patriots 23-16 arányú győzelmet aratott a St. Louis Rams ellen vasárnap délután hazai pályán, a Gillette Stadionban. Lássuk Mike Reiss szokásos játékosértékelését! UP Matt Cassel - Az irányító levezényelte pályafutása első 4. negyedes comeback-jét ( az ellenfél vezetesénél előbb egy mezőnygóllal egyenlítettek, majd egy touchdownt eredményező drive-val sikerült megfordítani az állást ). 33 passzkísérletéből 21 volt sikeres, ezzel 267 yardot teljesített, 2 int-et és egy TD-t dobott. (A 267 yard Cassel karriercsúcsa.) Meg tudta őrizni a higgadtságát, amikor a 3. negyedben kicsúszni látszódtak a dolgok az irányítása alól ( 2 interceptiont dobott és ezek után volt egy feltartóztatott drive is). Ezen kívül 7 próbálkozásból 22 yardot is futott. Kevin Faulk - A snapek nagy többségében pályán volt running backként. 13 kísérlettel 60 yardot tudott teljesíteni, ráadásul 47 yardot hozó 4 elkapása is volt - ezek között  a meccs megnyerését eredményező 15 yardos gyönyörű touchdown elkapás. Stephen Gostkowski - A kicker mindhárom próbálkozása eredményes volt: 30, 27, és 47 yardos mezőnygólokat rúgott, 5 db kickoff-jából egy lett touchback. Richard Seymour -  A defensive lineman nevéhez 7 tackle és 1 sack fűzödik, de feljegyzésre érdemes az irányító siettetése is több alkalommal (4 hit), ez is jelzi, hogy folyamatosan és hatékonyan támadta a zsebet. Adalius Thomas - Az OLB két első félideji 2 sackje 10 pont eléréséhez segítette hozzá a csapatot. Ty Warren - A defensive end 4 tackle-t ért el, és a végeredmény szempontjából nagyon fontos volt a 16-16-os állásnál elért sackje, mert puntot és utána egy nagyon jó mezőnypozíciót eredményezett a Patriots offense számára. DOWN  Ellis Hobbs/James Sanders -  A defensive back-ek helyezkedtek a legközelebb WR Donnie Avery-hez a 69 yardos TD-t eredményező elkapása során. Chris Hanson - Három puntja volt, és mindhárom touchback lett, amely automatikus 20 yardos előrehaladást jelentett az ellenfélnek. David Thomas - A kick off return tagjaként a tight endnek kellett volna megakadályoznia, hogy az ellenfél onside kick próbálkozása sikeres legyen a második félidő kezdetén. Forrás: Reiss's Pieces